Gyönyörű lányok

“A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg.”

Az ápoltság napjainkban már nem számít luxusnak, azonban nem minden korra volt jellemző ez az állítás. A műköröm viselésének történelmi áttekintése során felfedezhető, hogy hosszú évszázadokon keresztül csak a módosabb emberek engedhették meg maguknak, hogy kezüket és körmüket különleges ápolással kényeztessék.



Miért érdemes műkörömmel élni?

Hogy miért érdemes műkörömmel élni? A válasz egyértelmű: mert a műköröm megszépít.
Egy nő külsejének - csakúgy, mint az ápolt szép haj - meghatározó része a szép köröm is. A legtöbb férfi, amikor rápillant egy hölgyre, akinek igényes, szép műkörmei vannak, nyel egyet, és azt gondolja magában; ez igen, ennek a nőnek van patinája.

A műkörömkészítés eredeti célja, hogy a saját körmöket megerősítsük, meghosszabbítsuk, de a fő célja, hogy megszépítsük. Az esztétikus és jól elkészített
műköröm a saját köröm természetes térbeli meghosszabbításaként készül. Az avatatlan szemek nem tudják megállapítani meddig tart a saját köröm, honnan kezdődik a műköröm, csak azt látják, hogy egy nagyon szép, hosszú köröm díszíti a hölgy kecses kezét.



A másik választásunk a zselé lehet. A zselé anyaga nagyon hasonlít a porcelánra, azzal a különbséggel, hogy egy előre bekevert – mézszerű – anyaggal készül a műköröm. Ennek az anyagnak a szaghatása szinte nulla. Hátránya a porcelánhoz képest az lehet, hogy a megköttetéséhez használt UV fényt kibocsátó lámpában esetleg égető érzést okozhat, de épp a 2009-es évben sikerült kifejleszteni egy olyan rendkívül tartós zselét, ami egyáltalán nem éget a lámpában, a neve Titánium zselé.

Akik régóta járnak műkörmöshöz, sokszor ragaszkodna vagy a porcelánhoz vagy a zseléhez, de igazából ma már majdnem mindegy melyiket használjuk, ha a műkörmös szakember kellően felkészült és az alapanyagai a legjobb fajtából valók, akkor bátran választhatjuk bármelyiket, vagy rábízhatjuk a választást a műkörmösre.


Milyen körömformát válasszak?

Örök divat, a szögletes, másképp mondva a kocka formájú köröm. Ezt legfőképp francia körömként szokták elkészíteni. (A francia műköröm azt jelenti, hogy a köröm szabad széle fehér színű, a körömágyi rész pedig rózsaszín.) A vagányabb, bevállalósabb és trendkövető műköröm-viselők azonban majdnem mindig eltérnek a kocka formájú fehér végű alapkörmöktől.


Stiletto műköröm


Még szolidnak tekinthető, mégis egyedibb változat a mandula formájú műköröm, mely a kockaforma és a hegyes forma között van.
Az elmúlt év nagy divatja a hegyes-hosszú köröm, idegen nevén Stiletto. Nagyon látványos és fantáziakeltő látvány.
Hogy melyik válasszuk, az függ ujjaink hosszától és természetes körmünk hátsó bőrredőjének íveltségétől is. Függ attól, hogy mennyire vagyunk bevállalósak, mivel foglalkozunk, mit vár el a környezetünk és mi mennyire vagyunk alkalmazkodóak.

                                                                   Forrás:mukorom.hu





Weblap látogatottság számláló:

Mai: 43
Tegnapi: 45
Heti: 168
Havi: 440
Össz.: 300 984

Látogatottság növelés
Oldal: Műköröm
Gyönyörű lányok - © 2008 - 2024 - gyonyorulanyok.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »